U subotu 23. aprila na Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu održano je XXVI Federalno takmičenje za učenike srednjih škola. 

Zahvaljujemo se našim vrijednim članovima i studentima Odsjeka za fiziku koji su volonterski radili u organizaciji takmičenja.

Bilten sa zadacima i rezultatima takmičenja može se pogledati ovdje.

000632088
Danas
Jučer
Ove sedmice
Ovaj mjesec
Prošli mjesec
Ukupno
186
492
1126
13282
17434
632088

2026-06-24 06:25